"

Neomezená zábava a bezpečný návrat

10. 02. 2012 Sdílej na CentrumBrna.cz

Jistě, je možné zavolat taxi a pro automobil se vrátit příští den, ovšem mnohem pohodlnější a jistější je odvézt se pěkně spolu s Vaším vozem. A jak to zařídit? Dostanete-li se do takové situace, není nic snadnějšího než zavolat na dispečink Drink Car, kde si zamluvíte profesionálního řidiče na určitý čas a nástupní místo, a pak už necháte všechny starosti pouze na něm. Ve stanovený čas Vás specializovaný řidič bezpečně dopraví na Vámi určené místo spolu s Vaším vozem. Máte jej tak stále pod kontrolou a můžete sledovat, co se s Vaším autem děje. Tutéž službu mohou využít také motorkáři, jejichž dvoukolého miláčka i s majitelem bezpečně doveze profesionální řidič až před práh jeho domu.

Pokud nechcete jet vlastním autem a již předem víte, že Vás domů poveze nějaký vůz taxi služby, můžete si u Drink Car zamluvit vůz s minibarem a pokračovat v zábavě i cestou domů. Pro tuto službu je však nutná předchozí telefonická objednávka.
 
Využít služeb profesionálních řidičů společnosti Drink car můžete také, plánujete-li delší cestu vlastním vozem, ať již služební, nebo rodinnou, ale do řízení se příliš nehrnete. U Drink Car si pronajmete osobního řidiče a už si jen užíváte cestu.
 
Už nikdy Vás nemusí omezovat vlastní vůz zaparkovaný před hospodou či restaurací, ani nemusíte hazardovat se zdravím svým i ostatních, stačí mít po ruce kontakt na Drink Car a vždy se dostanete bezpečně domů i s vlastním automobilem.
 
Telefonní kontakt na dispečink: 777 111 167
 
Více informací naleznete ve vizitce partnera.
 
mm-
-Foto: pijsrozumem.cz-

Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI