"

Lovemusic přichází se zimní kolekcí triček

28. 01. 2013 Sdílej na SrdceMoravy

Lovemusic se svými motivy dotýká aktuálních témat, vyzývá k větší angažovanosti na veřejném životě a nezapomíná se důkladně zasmát. Černočerné tričko Dark Side of my Soul vyjadřuje nejtemnější stránky lidské osobnosti a bytostnou potřebu tyto hlubiny poznat a přijmout. Čárový kód s nápisem Fake Life upozorňuje na prázdnotu a falešnost konzumního života, kdy nakupovat je víc než být.

MgA. Vendula Chalánková je uznávanou výtvarnicí, která získala cenu za nejlepší ilustrovanou knihu pro děti Zlatá stuha a s Lovemusic spolupracovala již v jeho počátcích. Svoji neortodoxní tvorbu, která se hemží zraněnými zvířátky, černým humorem a originálním zpracováním prezentuje pod výstižným názvem Zvrhlý vkus. Pro zimní kolekci Lovemusic navrhla jelínka, kterému se na parůžek napíchla veverka a zimní krajinku, které dominuje eskymačka s tučňákem.

Jindřich Janíček zůstává jedním z nejosobitějších návrhářů Lovemusic. Kromě grafických návrhů má za sebou již celou sérii plakátů k trhu s nezávislou módou Factory Fashion Market, který Lovemusic pořádal v Brně již sedmkrát. Tentokrát se na tričko dostal jeho kosmonaut, který s úlekem zjistí, že Země nebyla nalezena. Tohoto kosmonauta už možná znáte ze stránek www.lovemusic.cz, objeví se vždy, když nastane chyba 404. Další motiv Odložené bagety je příspěvek k diskuzi o kvalitě potravin a obrovskému množství jídla, které skončí v kontejnerech. Motiv Positive Lovemusic vytvořil DJ Marthy a spojil v něm lásku k hudbě s pozitivními vibracemi.

Značka Lovemusic vznikla roku 2009 v Brně. Originální trička, náušnice a další šperky, tašky, módní doplňky i bytový design vyrábí v České republice. Společným pojítkem je neotřelost, vtip, svěžest a slušivost. Veškerá tvorba je k zakoupení v eshopu www.lovemusic.cz, v brněnském obchodě Lovemusic na Pekařské 17 a v dalších distribučních místech. V Lovemusic se pracuje na dalších novinkách, především na nové kolekci šperků, tašek a sukní.

 

 

http://toptep.cz/client_data/100/UserFiles/File/centrum/CentrumBrna_facebook.png


Jinde na SrdceMoravy