"

Editorial: Užijte si centrum Brna

20. 10. 2014 , aktualizace: 24. 10. 2014 Sdílej na CentrumBrna.cz

Tak jsme to zvládli. Nová generace portálu CentrumBrna.cz funguje podle našich představ a objevují se další zajímavé provozovny v centru Brna, s nimiž začínáme spolupracovat. Nově se na webu dočtete třeba o nadaci Lepší vyhlídky, butiku repablo, stylové kavárně The Cat Café či o týmu amerického fotbalu Brno Pitbulls.

Enjoy Brno!

V minulém měsíci jsme představili tři projekty, které se už naplno rozběhly – Brno Boutique, Gastronomie v centru Brna, Zdraví a krása v centru Brna. Posledním, avšak neméně důležitým, je projekt Enjoy Brno! Zajímá Vás, jaké jsou aktuální výstavy v centru? Co hrají v kině a na jaká představení se můžete těšit v divadle? Jaké koncerty se blíží do Brna a kam vyrazit za večerní zábavou? To vše a mnohé další zde již brzy najdete. 

S Enjoy Brno! souvisí i má nově vznikající vizitka na CentrumBrna.cz. Formou rozhovorů s lidmi, kteří se snaží prozářit Brno originálními nápady, vás přesvědčíme, že brněnské centrum by bylo škoda si pořádně neužít. Brzy se můžete těšit na první rozhovor a v mezičase zkuste uhodnout, s kým by můj debutový rozhovor mohl být.

Přeji vám krásný podzim, strávený nejen v centru Brna.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI