"

Editorial: S odhodláním do roku 2015

15. 01. 2015 , aktualizace: 05. 02. 2015 Sdílej na CentrumBrna.cz

„To nestihnu, to nejde, na to nemám,“ říkali jsme si poslední měsíc, dva docela často. A jak to dopadlo? Stihli jsme to, šlo to a kupodivu jsme na to i měli. Říká se, že větší část toho, co ve skutečnosti zvládneme, závisí na tom, jak se k tomu postavíme. Ale když je člověk unavený, ve stresu a „prostě to nejde“, tak se to pozitivní myšlení občas špatně hledá.

V nás se ho pokusila na začátku ledna probudit báječná Máša Vítková. Mluví za ni životní zkušenosti a tak když říká, že každá chyba je prostor pro zlepšení a je jen na nás, co si z ní odneseme, věříme jí to. Seminář o pozitivním postoji doporučuji všem, nejen negativistům, kteří na všem vidí jen to špatné, ale i nepoučitelným optimistům, kteří by občas měli své nadšení umět krotit.

Co dal seminář o pozitivním postoji nám v CentrumBrna.cz? Nebudeme si ze všeho dělat velkou hlavu, každý omyl nás posune dopředu (jen se nesmí opakovat příliš často) a hlavně se nebudeme chyb bát, protože je vždy lepší udělat chybu než neudělat nic.

A co se mých předsevzetí týče, budu mít víc času na rodinu a přátele, budu hodně cestovat, jíst dobré jídlo, dostatečně spát, naučím se dobře španělsky, dokončím školu a na všem zkusím hledat něco pozitivního. Protože, jak řekla Máša: „Život není nejjednodušší, ale je dobrej.“

Tak Vám do nového roku přeji, ať v něm to dobré vidíte každý den.

Foto: Libor Zhoř Photographer

 


Nově na CentrumBrna.cz:

Restaurant Mitrovski

Daydream CAFFÉ

Auto Pokorný Motors


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI