"

Co je Densa?

23. 02. 2012 Sdílej na CentrumBrna.cz

Filozofie:
1. Hudba
První základní složkou je hudba. Hudba je energie, která vás drží aktivním po čas celého cvičení. Proto je důležité, aby byla vždy svěží, živá a rytmická, s jednoduchým tempem. Při jejím výběru spolupracujeme s profesionály na dobrou hudbu z nejoblíbenějších slovenských a českých rádií.

2. Tanec
Nosnou častí Densy jsou jednoduché základní kroky inspirované různými oblíbenými tanečními styly. Kroky jsou velmi přirozené, lehce naučitelné, dají se intuitivně zapamatovat. K tomu jsou efektivní a udrží vás po celý čas cvičení v dobré náladě a dynamickém tempu.

3. Fitness
Trénink zahrnuje i opravdové a poctivé cvičení! Táto stránka Densy je podporována profesionálními fitness trenéry a sportovci, kteří se postarali o to aby cvičení bylo opravdu účinné a bezpečné.

4. Strava
Chcete svoje úsilí opravdu podpořit? Tak by jste určitě neměli zanedbávat ani stravu. U nás dostanete stravovací plán na každý den. Cvičení bude mít mnohem viditelnější efekt. Strava je velmi důležitou součástí celého procesu. Stravovací systém byl vyvinutý ve spolupráci s odborníky na zdravou výživu a stravování.

5. Zábava

Cvičení musí být zábavné. V dnešní době žijeme v hektickém světě plném shonu a stresu, proto je důležité dbát i na psychické zdraví a duševní pohodu. Po dalším dni stráveném v únavné práci potřebujeme přapnout a dostat to ze sebe. Densa je jako party plná hudby, dobré energie a smíchu!

Foto a text: www.beatup.cz

Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI