"

Veletrhy GO a Regiontour 2017

17. 01. 2017 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Veletrhy GO a Regiontour i jubilejní 20. festival GO KAMERA se uskuteční na brněnském výstavišti od 19. do 22. ledna 2017 a prezentovat se na nich bude více jak 800 vystavujících firem z 26 zemí.

Brněnské veletrhy GO a Regiontour jsou vhodnou příležitostí k inspiraci na letní dovolenou v České republice nebo v zahraničí. Na veletrhu budou mít návštěvníci možnost jak získat přehledné a detailní informace o turistické nabídce, navíc s možností výběru konkrétního produktu a jeho zakoupení často za zvýhodněných podmínek.

Pavilony P a F

Pavilon P brněnského výstaviště bude tradičně patřit veletrhu Regiontour. Plocha bude rozčleněna do segmentů, kterým budou vévodit expozice jednotlivých krajů či regionů. Typickou nabídku kraje dále dokreslují neziskové organizace a především plocha pro doprovodný program - hudební vystoupení i sportovní atrakce.

Sousední pavilon F přivítá vystavovatele veletrhu GO. K pravidelným účastníkům patří známé cestovní kanceláře a z národních turistických centrál potvrdila účast Dominikánská republika a Slovinsko. Chybět nebude kvalitní doprovodný program na dvou pódiích koncipovaný jako pestrý cyklus pozvánek do atraktivních zahraničních destinací.

GO KAMERA 2017 již po dvacáté

Hlavním tématem letošního jubilejního 20. ročníku cestovatelského festivalu GO KAMERA 2017 je „Brána Himálaje“, tak se také bude nazývat jedna ze čtyř výstav s cestovatelskou tématikou. Každý návštěvník veletrhu se může zapojit do soutěže a vyhrát zájezd do Indie. Výherce zájezdu bude vylosován z návštěvníků, kteří nejpřesněji odhadnou počet modlitebních mlýnků, které budou nainstalovány v expozici CK Livingstone v pavilonu F.

Festival GO KAMERA bude probíhat v Kongresovém centru brněnského výstaviště, kde budou po čtyři veletržní dny probíhat přednášky desítek zajímavých hostů – horolezců, spisovatelů, fotografů, dokumentaristů, novinářů, diplomatů i dobrodruhů.

Gastronomický festival RegFoodFest

Popáté se uskuteční gastronomický festival RegFoodFest s nabídkou oceněných regionálních potravin rozdělených na sekce potraviny, víno, pivo, káva a speciality. Poprvé ve speciálních prostorách Zážitkové restaurace v pavilonu P bude probíhat projekt s názvem Gastroshow Gourmet Brno restaurant.

Toto velkolepé čtyřdenní představení špičkových brněnských restaurací (např. Rynk, KOISHI, Retro Consistorium nebo Borgo Agnese) a jejich šéfkuchařů si mohou návštěvníci vychutnat všemi smysly. V expozici města Brna budou také probíhat barmanské show vyhlášených brněnských barů, kde nebude chybět např. i Cubana bar.

Gastro Junior Brno

Chybět nebude již 23. ročník mezinárodní soutěže Gastro Junior Brno – Bidvest Cup, která je určená pro studenty oborů kuchař, cukrář a číšník. Hodnocení prací bude opět jako vždy náležet odborným porotám složeným z mezinárodně certifikovaných rozhodčích a zároveň z předních odborníků gastronomie.

Těšíme se na vás

Přijeďte se podívat na veletrhy GO a Regiontour, které budou na brněnském výstavišti otevřeny pro veřejnost od pátku 20. do neděle 22. ledna. Zde si můžete turistické produkty prohlédnout, porovnat, vyzkoušet i zakoupit. Kompletní doprovodné programy, provozní dobu a další důležité informace naleznete na: www.regiontour.cz .


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI