"

Staňte se i Vy součástí příběhu města Brna

24. 07. 2019 , aktualizace: 01. 08. 2019 Sdílej na CentrumBrna.cz

Dobrý den,

zdravíme vás jménem internetového časopisu CentrumBrna.cz, který letos slaví 7.výročí svého provozu. A dovolte nám informovat vás o jeho rozšíření a připravovaných novinkách.

7 let stejná mise

Časopis CentrumBrna.cz vznikal v letech 2010–2012 jako projekt podpory tradičního maloobchodu, kamenných provozů a cestovního ruchu a již 7 let poskytuje mediální prostor, který je dostupný živnostníkům, malému a střednímu podnikání.

Od roku 2013 je součástí obsahu i téma zdravého životního stylu. Společně s brněnskými reprezentanty pohybové všestrannosti a sportu prezentujeme zdravý životní styl jako protiváhu dnešnímu uspěchanému způsobu života. V časopisu CentrumBrna.cz inspirujeme a motivujeme děti i dospělé k pohybu, sportu a vědomému odpočinku.

Jsme časopisem o lidech a pro život v Brně.

Co v časopisu CentrumBrna.cz najdete

V časopisu CentrumBrna.cz již od roku 2012 informujeme naše čtenáře, jaké akce se v Brně právě připravují, kde mohou příjemně strávit volný čas a kam vyrazit za kulturou i zábavou.

Servírujeme čtenářům čerstvé informace z kuchyní brněnské gastronomie a zveme je tam, kde mají dobré pivo na čepu.

Dozvídají se se od nás novinky z tradičních kamenných obchodů.

Podporujeme řemesla a prezentujeme ověřené služby.

Pravidelně přinášíme našim čtenářům tipy, jak si protáhnout tělo a udělat něco pro své zdraví.

Je nám ctí, že CentrumBrna.cz již 7 let tvoří lidé, kteří v Brně podnikají, sportují či se jinak aktivně zapojují do veřejného života.

Co v časopisu CentumBrna.cz určitě nenajdete

Časopis CentrumBrna.cz nabízí svým čtenářům alternativu velkým shopping centrům. Proto v obsahu časopisu nenajdete prezentaci brněnských shopping center či hypermarketů.

Nepodporujeme ani samostatné e-shopy vyjma e-shopů, které mají pevný základ v kamenné prodejně a vznikly sekundárně jako on-line podpora kamenných obchodů.

Velké téma časopisu CentrumBrna.cz – zdraví a pohyb

Od roku 2013 tým časopisu CentrumBrna.cz organizuje pod názvem Brno v pohybu – festival zdraví, pohybu a sportu. Téma zdraví a pohybu považujeme za zásadní téma a také cestu ke spokojenému životu.

Proto budeme i nadále prezentovat čtenářům časopisu CentrumBrna.cz zdravý životní styl – jako protiváhu dnešnímu uspěchanému způsobu života. Proto budeme společně s našimi partnery inspirovat a motivovat děti i dospělé k pohybu, sportu a vědomému odpočinku.

Naši čtenáři budou díky časopisu CentrumBrna.cz získávat tipy, kde si v Brně a okolí zacvičit, protáhnout svaly, posílit kondici a žít zdravě. V obsahu se budeme věnovat rekreačním sportům i vrcholovým soutěžím. Na své si přijdou také příznivci bojových umění, kondičních a rekondičních cvičení, turistiky a pobytu v přírodě.

Tip na skvělé rande, doporučení na výlet pro celou rodinu a další vychytávky

Kam na rande? Tak takovou otázku už nebudete muset řešit! Ať už jste ve vašem vztahu v úplných začátcích či jste si právě zajistili hlídání vašich ratolestí, budeme mít pro vás skvělé tipy na romanticky strávené chvíle ve dvou… tam, kde vás určitě nikdo hledat nebude. Určitě! 😉

Také vymýšlíte, kam vyrazit s partnerem či rovnou s celou rodinou na výlet? My také, věčně! 😊 A proto jsme se v naší redakci rozhodli pro vás zmapovat nejen Brno, ale také okolí cca do hodiny cesty autem. P.S. A nebude to jen samé víno a Pálava! Anebo bude? 😉

Časopis CentrumBrna.cz podporuje řemesla

Kvalitního řemeslníka, aby jeden pohledal! Že? Ale, když už ho najde, tak by bylo skvělé, aby se o něj podělil. A my to pro naše čtenáře děláme! Takže, jestli potřebujete či budete, a to určitě budete, jednou potřebovat kvalitního a ověřeného malíře, truhláře či instalatéra, řezníka či pekaře, sledujte nás bedlivě, protože po kvalitních službách je dnes holt poptávka.

V množství je síla

Je ověřeno, že sdružení provozů a jejich společná prezentace je nejlepší cestou pro organický růst i lepší prodej. Časopis CentrumBrna.cz vytváří od roku 2012 prostředí pro spolupráci, marketingové propojení a nové obchodní kontakty.

Časopis CentrumBrna.cz pomáhá vytvořit maximální sílu vaší prezentace na internetu, která je z dlouhodobého hlediska i poměrem cena/výkon jednoznačně nejefektivnější.

Že „ve dvou se to lépe táhne“, platí i v on-line světě.

Staňte se i Vy součástí příběhu města Brna
aneb Prezentujte ten svůj

Příběhy fungují. Vytvořte pro všechny své potenciální zákazníky v časopisu CentrumBrna.cz jedinečný prostor, kde získají horké novinky vašeho portfolia pěkně zatepla. Prostor, kam se budou jako čtenáři časopisu rádi vracet, kde budou se zájmem číst informace, jež je pobaví, nabídnou jim řešení toho, co právě hledají nebo jim přinesou informace, díky kterým získají lepší přehled a povědomí o vašem oboru i produktech.

Budujte v časopisu kvalitní obsah a vytvoříte přirozenou síť informací, kontaktů, partnerství, zábavy... Investice se Vám vrátí. Utužíte vlastní značku a jako bonus máte možnost získat první místa v internetových vyhledávačích.

Přejeme vám to nejlepší na cestě k budování dobrého jména vaší značky, spokojenosti v rámci prodejů a na cestě přirozeného růstu.

Roman Vágner a Ladislav Pavlíček
provozovatelé časopisu CentrumBrna.cz

Zaujali jsme Vás?
Máte sídlo v Brně a chcete prezentovat svoji značku i produkty v časopisu CentrumBrna.cz? Pokračujte ZDE

 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI