"

Nenechte si ujít Pivní Fest na Dvoře Městského divadla v Brně!

29. 05. 2015 , aktualizace: 31. 05. 2015 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Pátý ročník Pivního Festu na Dvoře MdB, který se koná v termínu 26.27. června 2015, bude tentokrát ve znamení malých pivovarů a minipivovarů. Budete moci ochutnat více než 50 druhů čepovaného piva od celkem 20 pivovarů

Každý pivovar představí to nejlepší, co dokáže uvařit a my už se těšíme, kdo nás čím překvapí. Bude to pivo světlé, tmavé, nebo polotmavé, filtrované, či nefiltrované, kvasnicové, pšeničné, nebo třeba IPA? A žádné plastové kelímky, na Pivním Festu jedině do skla!

Průběh Pivního Festu zpestří zajímavý program. Můžete se těšit na muzikálová vystoupení herců Městského divadla Brno. K poslechu zahrají kapely Laura a její tygři,  Lidopop, Morčata na útěku a Děti kapitána Morgana.

K dobrému pivu neodmyslitelně patří i dobré a kvalitní jídlo. Speciality z grilu a domácí pivní chuťovky Vám připraví kuchaři Brixton-gastro působící v divadelních restauracích Nekonečno a Boulevard.

Celým Pivním Festem Vás provede profesionální moderátor Láďa Cmíral. Za vstupné 95,- Kč dostanete navíc v ceně památeční skleněný půllitr! Více informací o vstupenkách se dozvíte zde

Podrobnosti o akci najdete na webu Pivního Festu 2015.

Zdroj a foto: Pivní Fest Brno


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI