"

B2B Marketing & Sales konference v Bobycentru

03. 10. 2016 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Již příští čtvrtek 13. října se do brněnského Bobycentra sjedou odborníci z oblasti marketingu a obchodu při příležitosti druhého ročníku SOVA B2B konference. Během akce, určené všem zájemcům z top managementu českých i slovenských firem, se tak o své zkušenosti podělí významní podnikatelé, CEO a marketingoví ředitelé úspěšných B2B firem. Kromě tuzemských hostů z praxe pozvání přijal i speciální zahraniční host, kouč TOP manažerů a autor světového bestselleru No Fear Speaking, Joe Yazbeck.

Účastníky říjnové konference čeká bohatý celodenní program, složený z přednášek a workshopů. Témata budou stejně jako loni spojena s řízením obchodu a marketingu v B2B firmách. Novinkou letošního ročníku však bude koncept založený na případových studiích, jednotliví přednášející tak budou demonstrovat ukázky ze své praxe. Přednášky doplní praktické workshopy, které manažerům a majitelům firem ukážou cestu, jak rozvíjet podnik v prostředí digitalizace a rychlých změn na trhu. 

Na koho se těšit?

Pozvání na konferenci přijal například krizový manažer Petr Karásek, který promluví o tom, jak probíhala restrukturalizace společnosti Tatra a jakou roli v ní sehrála samotná značka. Zakladatel více než 30 firem a start-upů Ladislav Chodák se podělí o zkušenosti s investicemi do start-up projektů. Chybět nebude ani Filip Dřímalka, expert na digitální inovace a byznys development, nebo Jana Leitnerová, která se specializuje na využití sociálních sítí pro firmy. České řečníky doplní host světového formátu, kouč top manažerů, zakladatel, prezident a CEO organizace Prestige Leadership Advisors Joe Yazbeck.

Na závěr konference je pro hosty přichystán speciální networkingový večírek, doplněný o hudební vystoupení Moniky Bagárové. Podrobný program spolu se seznamem všech řečníků naleznete na webu konference. Registrace probíhá do 8. 10. 2016. 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI