"

7. Slavnosti moře na Kraví hoře

24. 05. 2017 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Ve dnech 10. - 11. června si na své přijdou brněnští milovníci rybích specialit. Stejně jako loni budou moci v parku na Kraví hoře ochutnat celou řadu grilovaných mořských ryb. Tým z Ocean48 doplní rovněž stánky dalších známých brněnských restaurací. Připravujeme rekordní nabídku specialit, tolik druhů ještě nikdy na této akci nebylo.

Na Slavnostech moře nebude chybět ani ústřicový bar a pestrá nabídka nápojů – od italského Prosecca či Aperolu přes moravská vína až po lokální pivo nebo kvalitní kávu. „Úplnou novinkou bude zastřešená lounge zóna, která bude situovaná v samém centru dění na trávníku. Celou akci doprovodí latinské rytmy a elektro jazz.

Nudit se nebudou ani nejmenší návštěvníci, pro něž bude připraven doprovodný program” uvedl Martin Baráček, spolumajitel rodinné firmy Ocean48, která má v současné době několik poboček v Brně i Olomouci a zároveň dodává ryby do řady restaurací.

Pořadatelé na červnových sedmých rybích slavnostech očekávají účast přes 13 tisíc návštěvníků. Vzhledem k velkému zájmu o další „vlnu tsunami“ plánují už na počátek září letošního roku.

„Na gastronomické mořské vlně jede Brno díky otevření první prodejny mořských ryb Ocean48, kdy v roce 2012 začala tradice pátečních grilování na Minské. Velký zájem návštěvníků si v následujících letech vyžádal uspořádání celodenních akcí pod značkou Slavnosti moře,“ vysvětlil Baráček.

Jako jedna z mála gastronomických akcí je vstup na akci zdarma pro všechny, platit za pokrmy se dá pomocí speciálních čipových karet, které je možno pořídit ve všech provozech Ocean48 a v samotném místě konání. Karty lze dobít kdykoli v uvedeném období před akcí.

Přímo na akci je možné nabití kartou i hotovostí, z kapacitních důvodů však pořadatelé doporučují tak učinit již předem. Ceny jednotlivých jídel se budou pohybovat okolo 130 korun, všechny pokrmy bude možno si nechat zabalit s sebou.

 

 

Více informací o události můžete nalézt na Facebookové události a nebo přímo na webových stránkách akce www.slavnostimore.cz.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI