Internetový časopis centra Brna

"

V UNI HOBBY najdete zboží pro dům, bydlení a zahradu

18. 11. 2015 Sdílej na CentrumBrna.cz

Pane Křepelko, můžete představit UNI HOBBY Brno jednou větou?

UNI HOBBY Brno je jedna z prodejen největšího českého řetězce hobbymarketů.

Co všechno je u vás k dostání?

Zákazník v UNI HOBBY Brno nalezne široký sortiment zboží pro dům, bydlení a zahradu. Snažíme se nabídnout produkty pro všechny skupiny zákazníků, od zahrádkářů, kutilů až po řemeslníky. Aby byla pro zákazníka jednoduchá orientace mezi desítkami tisíc položek, zboží je uspořádané do tematických oddělení - stavba, technika, bydlení a zahrada.

Připravte se s UNI HOBBY na zimní měsíce

Nejste však jen obchod se zbožím pro kutily, ale poskytujete i určité služby. Jaké?

Samozřejmostí je pro nás nabídnout zákazníkovi k zakoupenému zbožízdarma přidanou hodnotu. V oddělení bydlení je to šití na zakázku, např. záclon a závěsů, nebo míchání barev podle vzorníku. Oddělení stavbynabízí přířez dřeva na míru a olepování hran. Dále nabízíme objednání zboží dle katalogu, rozvoz zboží, půjčení přívěsného vozíku či finanční služby.

Jaké zboží je teď s blížícím se podzimem a zimou nejvíce v kurzu?

Na podzim je to především vše, co souvisí s přípravou zahrady na zimu a úklidem listí. Dále vše, co souvisí s topením – tedy kamna, krby a topivo. Se zkracujícím se dnem se úměrně zvyšuje poptávka po světlech a světelných zdrojích.

Zimní období je pak především ve znamení Vánoc, tedy dekorací, ozdob a dárků, ale samozřejmě i všeho, co souvisí se sněhem a mrazem. Zde mám na mysli na příklad posypové soli, hrabla na sníh, frézy a zimní autodoplňky.

Zapojili jsme se do věrnostního programu BrnoCityCard

Prozraďte, co za novinky chystáte pro vaše zákazníky?

Nedávno spuštěnou novinkou je náš e-shop, u kterého jsem šli cestou vytipování nejzajímavějších produktů se sníženou prodejní cenou proti konkurenci. Toto zboží si může zákazník vybrat a objednat z pohodlí domova s dodáním zásilkovou službou, nebo zakoupit osobně na kterékoliv pobočce za e-shopovou cenu.

Již delší dobu jsou naši zákazníci zvyklí, že k nákupu nad 699 Kč dostanou nějaký praktický dárek, který měníme každých 14 dní s aktuálním letákem. Pro velmi kladnou odezvu se tuto službu snažíme rozšířit o další dárky a pro majitele věrnostních karet poskytejeme kromě běžných dlouhodobých slev také exkluzivní slevu 20 - 40% na vybrané produkty z akčního letáku.

Aby těch slev nebylo málo, zapojili jsme náš market do sítě programu BrnoCityCard. Majitelé těchto karet u nás automaticky získávají slevu 5 nebo10 % podle výše svého nákupu.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI