"

Vybírejte z plesů pro sportovce. Sezóna bude opět bohatá

27. 11. 2017 , aktualizace: 29. 11. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Zapište si do diářů

Ti, kteří chtějí navštívit všechny nebo alespoň většinu z plesů, budou mít nejvíc napilno v polovině ledna. Do kulturního centra Semilasso můžete vyrazit v pátek 19. ledna na Sport Ples Brno. Ten má za cíl propojit brněnské sportovní kluby. Akci moderuje bývalý fotbalista Zbrojovky Brno Petr Švancara a sportovní komentátor Michal Chylík. Návštěvníci si zatančí při vystoupení kapely Eremy, kterou od půlnoci vystřídají DJs. Organizátoři nezapomněli ani na taneční vystoupení, bohatou sportbolu nebo fotokoutek.

Na akci ale budou zřejmě chybět brněnští golfisté. Ve stejný den 19. ledna se totiž v hotelu Voroněž koná Golfový ples. Večerem provede zkušený trenér Vlastimil Štefl a zahraje kapela Kolorez. Návštěvníci se mimo jiné pobaví u tradiční patovací soutěže nebo mobilního kasina. Hostem večera bude zpěvák Miro Žbirka.

Přijede i velvyslanec?

Plný víkend završí ještě Ples olympioniků a sportovců hned druhý den v sobotu 20. ledna v Best Western Premier Hotelu International. Akci moderují bývalá atletka Šárka Kašpárková, tanečník a pořadatel akce Jan Tománek a sportovní komentátor Michal Chylík. A protože nás zanedlouho čekají zimní olympijské hry v Koreji, na ples by měl pravděpodobně dorazit i korejský velvyslanec.

Na další akci si brněnští sportovci počkají až do Velikonoc. Fakulta sportovních studií brněnské Masarykovy univerzity pořádá Ples sportovců na zelený čtvrtek 29. března v Bobycentru. Večerem provede DJ Schafff jako moderátor a po půlnoci se postará i o hudbu. Kapela zatím není potvrzená.

Vydejte se s námi do víru plesové sezóny. My budeme u toho! :-)


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI