"

Brno v pohybu 2014: Co pro vás připravuje Spinning&fitness

06. 08. 2014 , aktualizace: 08. 08. 2014 Sdílej na CentrumBrna.cz

Představujeme: Spinning&Fitness

Spinning&Fitness sídlí v prostorách stadionu na Sokol Brno I na Kounicově ulici od dob svého vzniku. Prakticky denně se zde můžete setkat s majitelem Bořivojem Drastichem, kterému nikdo neřekne jinak než Bob.

Bob se specializuje, mimo jiné, na ty z nás, kdo s pohybovými aktivitami začínají, nebo vypadli z kondice, rehabilitují po úrazu, nebo ty kdo bojují s nadbytečnými kily.

Program Do formy

Pokud chcete zhubnout, zapracovat na své fyzičce, nabrat pár kilo svalů, zpevnit... vytvořil i pro vás Bob tří měsíční program Do formy. Balíček, díky kterému svých cílů dosáhnete. Čeká vás pravidelné měření poměru tuků a svalů, interpretace výsledků a "vstupní prohlídka", nastavení a sestavení jídelníčku, sestavení tréninkového plánu, který bude reflektovat vaše časové možnosti.

Program Do formy je osvědčený a na lidech testovaný. Žádné pokusy, omyly. Jednoduše metoda Start - Cíl.

Co pro Vás chystá Spinning&Fitness na Brno v pohybu 2014?

Spinning&Fitness sídlí ve stejném areálu, ve kterém bude probíhat i samotný festival. Fitko si tak budete moci na vlastní nohy ošlapat, na vlasatní ruce osahat a na vlastní oči omrknout.

Pokud si chcete vyzkoušet Spinning lekci, pak si sebou vemte věci na převlečení a ručník. Od 16:00 se vás ujme instruktor a provede vás úvodní lekcí.

Vyzkoušet si budete moci i veslovací trenažery Concept 2, které jsou podobně jako Spinning ideální na budování "fyzičky".

Jaká je skladba vašeho těla, kolik na sobě nosíte tuků a kolik svalů vám s tím pomáhá, zjistíte, pokud se necháte změřit přístrojem InBody.

A pokud jste slyšeli o dračích lodích, ale ještě jste nikdy tuto disciplínu nevyzkoušeli, vězte, že Spinning&Fitness Dragon Boat Team přijímá nové členy do posádky.

Brno v pohybu 2014

Spinning&Fitness to rozjede na festivalu Brno v pohybu ve velkém stylu. Přijďte v neděli 7. 9. na stadion Sokol Brno I na Kounicově ulici a vyzkoušejte si na vlastní kůži další dvě desítky sportovních disciplín a aktivit. 

Těšíme se na Vás.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI