"

Brno v pohybu 2013: Partneři festivalu

10. 04. 2013 , aktualizace: 09. 06. 2014 Sdílej na CentrumBrna.cz

Hlavní partner

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

ZP MV ČR svým více než 1,2 milionům klientů garantuje zajištění nejvyšší kvality zdravotní péče na území celé České republiky. Má smlouvy s více než 25 000 zdravotnickými zařízeními, tedy se všemi významnými ordinacemi, nemocnicemi či klinikami ve státě. Filozofie ZP 211 upřednostňuje zdraví před nemocí a prevenci před léčenímPřečtěte si, proč být pojištěný u ZP MV ČR.

Záštity

Akce se koná pod záštitou primátora města Brna Bc. Romana Onderky, MBA a starosty městké části Mgr. Libora Šťástky.

Partneři

Sokol Brno I

Projekt Dětského centra, které Sokol Brno I organizuje je otevřený systém všestranné pohybové přípravy dětí s cílem nadchnout je pro sport, pro pohyb, smyslem je vychovat skrze umění pohybu zdravé a sebevědomé mladé lidi schopné se o sebe postarat a zároveň je naučit mít rád tento svět.„Sport je zdravé opojení krve, které bylo nazváno radostí žít a které nikde neexistuje v tak intenzívní míře jako při provádění sportu.“ Pierre de Coubertin

SNIP & CO

SNIP & CO patří mezi skutečné průkopníky a současné renomované producenty novodobé české venkovní reklamy se specializací na všechny formy propagace v městské hromadné dopravě. Je již řadu let reklamní společností poskytující FULL SERVICE v komplexním marketingu,v propagaci, Public Relations, komunikaci, lobbyingu. prezentační produkci.
SNIP & CO je exkluzivním producentem významných mezinárodních a soutěžních projektů, mezi jinými STAROBRNO-IGNIS BRUNENSIS – mezinárodní přehlídka ohňostrojů s hudbou, RUSKÁ KULTURA V ČESKÉ REPUBLICE – festival ruského umění, ZLATÝ POHÁR PIVEX – odborná degustační soutěž piv a dalších.
SNIP & CO je specialistou na městský a destinační marketing se zaměřením na oblasti cestovního ruchu, kultury a dalších s komplexní produkcí prezentačních projektů a aktivit v tuzemsku i v zahraničí.

Unie sportovních klubů

Jedná se o nově vzniklé občanské sdružení: Unie sportovních klubů města Brna. K jejímu vzniku vedla snaha sjednotit brněnský sport i kluby směrem k veřejnosti. "Do naší unie zatím vstoupilo patnáct brněnských klubů. Do budoucna plánujeme další rozšíření současného stavu. Naším hlavním cílem je zaštiťovat a chránit sport při jednáních s úřady. Komunikovat mezi sebou. Dokázat vedení města, kraje i našim partnerům, že jsme schopni vystupovat jako celek. Brněnských sport chceme propagovat, pokud to dovolí možnosti, jednotnou formou. Za Unií sportovních klubů města Brna nemůžete v žádném případě vidět pouze vrcholový sport. Všech patnáct členů zajišťuje sportovní vyžití a výchovu více než dvěma a půl tisícům dětí a mládeže. Pravidelně se kromě tréninků v různých věkových kategoriích zúčastňují soutěží a právě sport formuje jejich charakterové vlastnosti i postoje do dalšího života." říká Libor Zábranský, majitel HC Kometa Brno a předseda Unie sportovních klubů města Brna.

Meral - oční centrum

Oční Centrum MERAL má dlouholetou praxi v odstraňování dioptrických očních vad metodou excimer laserové keratectomie stojí tisíce u nás úspěšně operovaných pacientů, kterým laserová operace očí zvýšila životní komfort. V současné době poskytujeme komplexní oční péči pro děti i dospělé.

E.ON

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON SE, která je největší soukromý poskytovatel energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 15 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje elektřinou v jižních Čechách a na jižní Moravě 1,2 milionu zákazníků a tím má podíl na trhu ca. 20 %. V oblasti plynu disponuje více jak 4.000 km dlouhou sítí a její podíl na trhu s plynem v České republice činní ca. 5,5%.

My Fit

Nově otevřené studio, ve kterém najdete vše, co pro svůj aktivní odpočinek potřebujete. Dynamické lekce jako Cardio Dance, Latino Dance, Total Body, Bodystyling, Step a Power step, BOSU, Funkční trénink TRX, Kondiční box. Body&mind lekce v podobě Pilates, Power a Fitness yoga, ZEN-GA, Body Balance, Chi-toning ad. Kromě Active, Wolking a Pilates studia zde také najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem. Jednotlivá cvičení vedou profesionálové a zkušení lektoři. 

Česká pojišťovna

Jednou z forem zajištěni sebe a rodiny v případě nenadálých zdravotních potíží je pojištění Multizdraví od ČP Zdraví, které vás zabezpečí v případě pracovní neschopnosti nebo pobytu v nemocnici.

Výhody pojištění:

  • Nastavení pojištění podle potřeb klienta.
  • Sjednat si lze variantu pro případ nemoci a úrazu nebo jen úrazovou variantu.
  • Výši denní dávky a termín počátku výplaty si určujete sami.
  • Vyplacené peníze se nedaní, můžete je libovolně použit.
  • Udržíte si schopnost splácet úvěry, leasingy, hypotéku a všechny ostatní závazky.
  • Máte možnost vysokého krytí v případě nadstandardních potřeb
  • Uhradíme pobyty v lázních, ozdravovnách, rehabilitačních ústavech i LDN.
  • Děti pojistíme již od jejich narození.

Nepodceňujte rizika, která život přináší. Více informací naleznete na www.zdravi.cz

Záchranná zdravotnická služba JMK

ZZS JmK, p.o. poskytuje odbornou přednemocniční neodkladnou péči na celém území Jiomoravského kraje o rozloze 7.195 kilometrů čtverečních s počtem 1,2 milionů obyvatel osobám při postižení zdraví, které bezprostředně ohrožují život postiženého, mohou vést prohlubováním chorobných změn k náhlé smrti, způsobí bez rychlého poskytnutí odborné první pomoci trvalé chorobné změny, působí náhlé utrpení a nesnesitelnou bolest, působí změny chování a jednání postiženého, ohrožující jeho samého nebo jeho okolí.

Vysoké učení technické v Brně

První česká vysoká školoa na Moravě. Dle prestižního mezinárodního hodnocení každoročně sestavovaného společností QS Quacquarelli Symonds Limited se VUT v Brně již několik let řadí mezi nejlepší světové univerzity. VUT v Brně má v současné době 24 tisíc studentů a nabízí studentům studium na 8 fakultách a 2 vysokoškolských ústavech.

Akce se koná pod záštitou primátora statutárního města Brna Romana Onderky a starosty městské části Brno-Střed Libora Šťástky

 

Mediální partneři

CentrumBrna.cz

Kiss Hády

SNIP & CO

 

 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI