"

21. května Brno rozhýbe festival sportu a zdravého životního stylu!

20. 04. 2016 , aktualizace: 21. 04. 2016 Sdílej na CentrumBrna.cz

Zde se setkají tradiční sporty s těmi méně tradičními, jako jsou šerm, nebo bojová umění. Všechny disciplíny si můžete vyzkoušet v sobotu 21. května na stadionu Sokol Brno I, Kounicova ulice.

Celá akce započne ve 13 hodin. Pro všechny návštěvníky budou připravena zajímavá soutěžní stanoviště. Na nichž si budou moci, návštěvníci a zejména děti, vyzkoušet zajímavé disciplíny. Za ty budou sbírat razítka na hrací kartu, kterou budou moci následně vyměnit za odměnu od prezentujících ze sportovních klubů a partnerů akce.

Na co se můžete těšit?

Ve 14 hodin vystoupí organizátoři festivalu a představí hlavní poselství celé akce, kterým je propagace zdravého životního stylu.

Následně se v celém programu představí brněnští záchranáři, řada bojových sportů a klubů a mnoho dalších.

Festival má za cíl zejména pobavit a vzbudit v dětech zájem o sport. O jakýkoli sport. „Celou akci bereme jako reklamu na brněnský sport a sportoviště. Společným cílem je vytvořit přesný obraz, co na děti může v jednotlivých oddílech čekat a čím se mohou bavit. Věřím, že myšlenku festivalu ocení zejména rodiče, kteří hledají správnou sportovní cestu pro své ratolesti.

Poznejte se s těmi, kdo povedou Vaše děti

"Věříme, že osobní kontakt s trenéry a profesionály z mnoha sportovních oblastí může být tím pomyslným závažím při rozhodování o sportovní budoucnosti našich dětí.", doplňuje hlavní myšlenku akce ředitel festivalu Roman Vágner. 

Více informací o celé akci můžete najít na http://www.brnovpohybu.cz.

Kontakty

Pro partnery a sponzory:
Roman Vágner | 605 292 735 | vagner@rovan.cz

Pro sportovní kluby, týmy, oddíly:
Zuzana Soukupová | 774 538 513 | info@brnovpohybu.cz

Pro média:
Zdeněk Kurica | 739 201 777 | kurica@rovan.cz

Pořadatel:
rovAn promostudio a Sokol Jihomoravského kraje
ve spolupráci s Českou unií sportu.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI